Clubrace RSN 2018

Op zondag 21 oktober vind de jaarlijkse clubrace van Rensport Noordwolde plaats.

Aanmelden(in kantine)/keuring: vanaf 9:00 uur (Stopzetter verplicht en geen voor rem)

Training: 10:30 uur (voor 10:30 uur geen motoren starten)

Wedstrijd 13:00 uur

Inschrijven kan via onderstaand formulier, u kunt deze sturen naar info@rensportnoordwolde.nl

Let op: leden hebben voorrang de indeling wordt bekend gemaakt op 19 oktober via www.rensportnoordwolde.nl

Inschrijfgeld: Jeugdklassen € 15,00 Alle andere klassen € 20,00 Lidmaatschap Rensport € 15,00

KNMV licentie dient u aan te vragen via https://knmv.nl/motorsport/sportlicentie-aanvragen (is op de dag zelf niet mogelijk)

Aanmeld formulier clubrace 21 oktober

Hieronder de geplaatste rijders per klasse. In de klassen waar nog geen 10 rijders zijn, kan nog worden ingeschreven.

50cc mini
Oostra Jarno Vledderveen 7
Ronja Vledderveen 91
Slot Levi Noordwolde 17
50cc
Kin Quinten Staphorst 16
Lende van de Roan Scherpenzeel 6
Zuur

Schoo

Sven

Kaylee

Yde

Sneek

12

22

 

65cc
Boezerooij Britt Emmeloord 10
Hazeveld Jafaro Assen 72
Luider Valentino Groningen 2
Veenstra Justin Nijensleek 5
85cc
Hoogerhuis Dave Nij Altoenae 72
Jongbloed Sven Frederiksoord 7
Lamerus Jesse Oude Blidtzijl 37
Noessens Jelmar Tytsjerk 5
Slot Jarno Noordwolde 10
Versluis Nick Noordwolde 42
Zwartkruis

Schoo

Valerio

Danique

Noordwolde

Sneek

27

11

 

125cc Jeugd
Holt Quinten Roden 46
Jongbloed Pascal Frederiksoord 7
Schoot van Koen Wolvega 23
Veenstra Johan Ureterp 15
Powergirls
Boer Manouk Noordwolde 119
Dijkman Michelle Kuinre 31
Ferwerda Nina de Blesse 7
Santen van Rebecca Pingjum 20
Schokker Lia De Blesse 18
Voort v.d. Melanie Wolvega 44
Vries de Corina Menaam 19
 

Hoogerhuis

Rosalijn

Cheyenne

Oosternijkerk

Nij Altoenae

58

72

 

ST 250cc
Bloemsma Pieter Westereen 13
Ensing Nick Spanga 21
Haverdil Douwe Steenwijk 12
Horn van de Gerrit Kollemerzwaag 20
Kiewiet Melvin Vledder 89
Nammensma Richard Menaam 19
Rooks Wesley Boijl 75
Sijtsma Wesley 4
Vries de Merijn Boijl 133
Wagt Rick Willemsoord 41
Zandbergen

Bos

Ron

Anne

Steenwijkerwold

Harkema

 

33

7

ST 450cc
Dijkman Mike Kuinre 31
Elsinga Jamie Wolvega 91
Schokker Aron de Blesse 18
VT Klasse
Blauw Hjörlef Drachten 3
Ens van Nick KUINRE 95
Otten Django Kuinre 70
Ouwerkerk Deamen Boyl 11
Rooks Dennis Boijl 111
Tolman Glen Noordwolde 8
Veldhuizen Daniël Noordwolde 19
Withaar Frank Spanga 93
Hertenweide
Blauw Stefan Zorgvlied 3
Boersma Bjorn Elsloo 8
Tygo Elsloo 81
Douwe Elsloo 91
Bruursema Jan Henk Zorgvlied 11
Klaas Zorgvlied 9
Hulsinga Remco Elsloo 5
Slotklasse
Blok Lody Noordwolde 196
Tonny Noordwolde 96
Dragtsma Marten Wolvega 110
Kin Klaas Staphorst 1
Mansveld Willem WILHELMINAOORD 47
Oostra Arjan Vledderveen 91
Slot Arend Noordwolde 10
Rick Noordwolde 17
Spikman Robin Oosterstreek 118
Wit de Wolter Boijl 11

Archief